Attā, Malaizija! Mēs dodamies tālāk!

Atļautie trīs mēneši Malaizijā tuvojas beigām, un mēs dodamies tālāk.

Turpmāk mūsu ceļš būs savādāks, jo ceļot turpināsim divatā – es un Kaspars. Viesturs finansiālu iemeslu dēļ dosies atpakaļ uz Latviju. Un kā Viesturs arī pats saka, šobrīd viņam pietiek Āzijas.

Ceļošana būs savādāka arī tāpēc, ka velosipēdus atstāsim Langkawi, gana braukts ar tiem. Velosipēdi, cerams, noderēs nākamajiem brīvprātīgajiem.

Īsumā – kur tad braucam un ko darām?

28. maijā pametam mūsu pašreizējo dzīves un darba vietu Langkawi salā. Šajā dienā mums ir lidojums uz Malaizijas galvaspilsētu Kualalumpuru (KL), kur mēs iepriekš jau esam viesojušies. Plānojam tur būt nepilnas divas dienas. Gribam apskatīt Batu caves, ko nepaspējām izdarīt iepriekšējā reizē, kad bijām KL. 29. maija vakarā ar autobusu dodamies uz Singapūru un pāris dienas pavadām tur. Gribam apskatīt Singapūru kārtīgāk, jo iepriekšējā reizē ar 16 stundām mums nepietika. Ak, jā! Un šoreiz gan atradīsim kādu lētu hosteli un negulēsim parkā. 🙂

Divas dienas Kualalumpurā. Divas dienas Singapūrā. Šīs vietas mums ir zināmas, jo tur ir būts. Bet pēc tā – dodamies uz jaunām un neredzētām vietām. 1. jūnijā no Singapūras lidojam uz Hongkongu.

Pirms pāris nedēļām nemaz pat nedomājām, ka šī ceļojuma ietvaros varētu braukt uz Hongkongu, jo likās, ka lidojumi uz turieni ir dārgi. Bet tā gluži nav. Skatoties lētākos lidojumus Kayak.com, atradu lētu un iepriekš neredzētu aviokompāniju Scoot, kas piedāvā izdevīgus lidojumus no Singapūras uz Hongkongu. Palasot atsauksmes par šo aviokompāniju, sapratām, ka viss ir O.K., un nopirkām biļetes uz Hongkongu.

Nedēļu pavadām Hongkongā un 8. jūnijā lidojam uz Taizemes pilsētu Chiang Mai. Taizemē plānojam pavadīt max 2 nedēļas – tik ilgu laiku ļauj uzturēties Visa on Arrival.

Ko tālāk?

Pēc Taizemes apskatīšanas gribam aizbraukt uz tās blakus valstīm, piemēram, Kambodžu, Laosu.

Un tad? Vasaras otrajā pusē iespējams būsim Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi, lai piedalītos kādā projektā un satiktu citus ceļotājus. Projekts saucas The Travel House. Tā ir ceļotāju organizācijas The Travel Club iniciatīva, kuras ietvaros viņi kādā pasaules valstī uz diviem mēnešiem noīrē mājokli, kurā aicināts bez maksas uzturēties ikviens pasaules ceļotājs.

Viss ir iespējams, ceļojam tālāk!

bangkok

Bilde no http://www.destination360.com/asia/thailand/bangkok

Advertisements

6 thoughts on “Attā, Malaizija! Mēs dodamies tālāk!

 1. Lai Jums labi turpmākie pārbraucieni un pieredzes! man te totāla nostaļģija lasot, jo pirms gada tur būts 🙂 aa, nee, ziemeļu thai un Laos tikai šogad, gandrīz samelojos 😀 bet Singapūrā varu noteikti šo mītni ieteikt
  http://4sq.com/JEmPSf . Mēs secinājām, ka SG vispār stipri iepriekš jārezervē, jo tomēr viss ir dārgāk, ta ka kkādā Londonā vai Manhattan :/ kāda Jums pieredze ar Couchsurfing? SG varētu būt dikti interesanti, ja pašiem apstākļi atļauj.

  1. Liels liels paldies! 🙂
   Apskatījos Tavu ieteikto hoteli. Ja pareizi man rāda cenas, tad 1 nakts maksā vismaz 48 eiro. Baigi dārgi 😀 Bet paldies tāpat, atzīmēju katram gadījumam. 🙂
   Ar Couchsurfing pieredze mums ir laba. Bet tikai 2 reizes esam to izmantojuši. Un iepriekšējā reizē, kad braucām uz Singapūru, rakstījām CS, bet neviens neatbildēja. 😦 Bet mums ir plāns pamēģināt vēlreiz, uzrakstīt CS. Varbūt šoreiz kāds mūs paņems.
   Singapūrā mums ļoti patika. Tāpēc šoreiz gribam apskatīt kaut ko vairāk, ne tikai Marine Bay. Tripadvisorā jau atradu iespējamos pieturas punktus. 🙂
   Paldies par ieteikumiem!

   1. Jā, Singapūrā ir, ko redzēt! Baudiet to!! Man vismīļākā vieta bija Botāniskais dārzs – par laimi vai diemžēl, bet dzīvot ilgstoši gan šajā metropolē negribētos! Lauciskais latvieša gēns tomēr uzvar 😀 Kāds no CS atbildēja šoreiz un būs naktsmājas zem jumta?? Jā, taisnība, tas hotelītis nebija lēts un izskatās, ka cena pat kāpusi. Mums arī SG tēriņi bija trauma pēc Taizemes cenām :/ Bet tā ir, ja laicīgi nenorezervē – mācība citām reizēm, ka spontanitāte var maksāt dubultu cenu 🙂 Bet tas tomēr neatturēja mūs izbraukt arī ar sarkano tūristu busu. Šī mums tāda riktīgi klasiska vājība 😀 Man dikti patika Little India un Arab Street area! Tas tā, ja Jums sanāk laika 🙂 Pati vēl neesmu aprakstījusi par SG, bet rekur no mūsu gaitām mazbišķiņ -http://twoearthlingtravels.wordpress.com/2013/10/28/singapura ! Ļoti gaidīšu Jūsu iespaidus un turpmākos rakstus! Saulainu ceļa vēju!

   2. Nē, diemžēl pagaidām neviens no CS nav atbildējis. Nu neko. 🙂
    Es tieši gribu apmeklēt Arab street. Par mazo Indiju gan nezinu, jo 5 mēnešus bijām īstajā Indijā…. :DD
    Skaistas fotogrāfijas no Singapūras! 🙂
    Paldies, rakstīšu. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s