SINGAPŪRA: Otro reizi Singapūrā

29.maijā ieradāmies Singapūrā, lai divas dienas vēlāk no turienes lidotu uz Honkongu. Pirmo reizi Singapūrā mēs bijām 23.martā, un trijatā – es, Kaspars un Viesturs.

Tagad mēs ceļu turpinām tikai divi vien. Langkawi – Kulalumpura – Singapūra – Honkonga – Taizeme – … .

Iepriekš Singapūrā paspējām apskatīt tikai Marina Bay un tās apkārtni. Pēc 16 h pavadīšanas Singapūrā devāmies atpakaļ uz Malaiziju. Bet šoreiz mūsu rīcībā bija 2 ar pusi dienas, līdz ar to paspējām apskatīt krietni vairāk.

Singapūra vēl aizvien ir tik pat tīra kā pirms diviem mēnešiem, ha. 🙂  Nav brīnums, jo par mēslošanu uz ielām ir jāmaksā liela soda nauda. Bet ir redzētas arī pāris vietas, kur sivēniem tomēr izdodas tikt nesodītiem. Miskaste, piemēram, redzēta zem viena tilta netālu no smukā dārzā Gardens by the Bay. Ai ai ai…

Naktsmītni atradām rajonā Little India (Mazā Indija). Šoreiz tā ir eiropeisks hostelis ar bāru. Hosteļiem te cenas ir kā Eiropā, mūsējā gultasvietas cena bija 13 € (22 Singapūras $). Forši, ka cenā bija iekļautas arī vienkāršas brokastis.

Tātad, dzīvojām mēs Mazajā Indijā. Vai tā ir tāda pati kā īstā Indija? Pa lielam jā – indiešu restorāni, indiešu smaržas, indiešu stila bodītes, skan indiešu mūzika… Bet apkārtne ir tīrāka, sakārtotāka. Kā jau Singapūrai pienākas.

Netālu no Little India atrodas Arab Street Area. Tas arī ir tāds neliels rajoniņš. Tur atradīsi dažādus audumu, šaļļu un rotaslietu veikalus, kā arī kebabnīcas un citus arābu ēdienus.

Interesanti bija apmeklēt Sim Lim Square, kas arī atrodas netālu no Little India. Tas ir liels 6 vai 7 stāvu tirdzniecības centrs, kurā ir tikai datortehnika, mobilie, planšetdatori un citi gadžeti. Pavadījām tur diezgan daudz laika – skatījāmies planšetdatoru un portatīvo datoru cenas, meklējām Power Bank’u un jaunu lādētāju.

Apkārt Sim Lim Square ir tāds kārtīgs haoss – tur tiek veikti ceļu būvdarbi.

Singapūrā ir arī Chinatown. Pirms apmeklēt to, gaidīju kaut ko līdzīgu Kulalumpuras Chinatown’am. Bet tas ir krietni tīrāks un sakārtotāks, līdzīgi kā ir arī Little India.

Bet tā kopumā Singapūra ir lieli betona džungļi – betons un stikls visapkārt. Pacel galvu, skaties apkārt, esi debesskrāpju ieskauts. Iespaidīgi!

Neskatoties uz daudzajām daudzstāvu ēkām, Singapūra ir ļoti zaļa. Netrūkst koku, krūmu un ziedu.

Jā, Singapūra ir skaista. Un mums tā ļoti patīk.

 

Advertisements

One thought on “SINGAPŪRA: Otro reizi Singapūrā

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s