Kur tālāk?

Divi mēneši bija pavadīti Langkawi salā, un atkal mēs devāmies ceļā. Apskatījām Singapūru, apskatījām Honkongu un apskatījām Taizemi, bet pašās jūnija beigās mēs nu jau trešo reizi šī ceļojuma laikā atgriezāmies Malaizijā. Kāpēc tā? Skaidrojums ir pavisam vienkāršs. Dodoties ceļā, mēs bijā plānojuši, ka pēc Taizemes varētu doties vēl uz, piemēram, Laosu un Kambodžu, kas atrodas turpat vien blakus, taču mēs nebijām rēķinājuši, cik tas viss mums kopā izmaksās. Izrēķinājām, sapratām, ka pašlaik mums tas nav pa kabatai, un griezāmies riņķī.

Malaizijā plānojām atgriezties tajā pašā vietā, kur pirms tam – Langkawi salā, lai strādātu to pašu brīvprātīgo darbu kā iepriekš. Salā plānojām uzturēties aptuveni trīs nedēļas jeb tik ilgi, cik, mūsuprāt, varētu būt nepieciešams, lai izdomātu tālākās darbības plānu. Jau dažas dienas pirms atgriešanās Malaizijā mēs tikām izlēmuši, ka varētu meklēt līdzīga veida brīvprātīgo darbu Francijā. Un viss izdevās tā kā plānots. Darbu Francijā atradām.

Sākotnēji arī šis ceļojuma posms (atgriešanās Eiropā) mums bija domāts savādāk. Gribējām lidot uz Stambulu, apskatīt Turciju un tad doties uz Gruziju. Un pēc Gruzijas vēlreiz atgriezties Turcijā, lai pa zemi no turienes apceļotu blakus esošās valstis. Taču vēlāk uzzinājām, ka latvieši Turcijā var iebraukt tikai vienu reizi pusgadā, uz 30 dienām. Savukārt, darīt otrādi – sākumā braukt uz Gruziju un tad uz Turciju, sanāk ievērojami dārgāk, jo lidojumi no Malaizijas uz Gruziju ir dārgāki nekā lidojumi uz Turciju.

Jā, kā jūs varat noprast, nauda mums pamazām sāk beigties, un līdz ar to sākam domāt par naudas pelnīšanas iespējām (ārpus Latvijas). Bet pirms doties pelnīt naudu, uz pāris mēnešiem gribam aizbraukt uz Latviju apciemot ģimeni un draugus. Tāpēc jau tagad dodamies uz Eiropu.

10.jūlijā mums ir lidojums uz Parīzi, kur pavadīsim pāris dienas. Pēc tam dosimies uz pilsētiņu Montchanin Francijas centrālajā daļā. Francijā iespējams būsim kādu mēnesi – strādāsim brīvprātīgo darbu un iepazīsim Franciju. Tad apsveram iespēju strādāt vēl kādu brīvprātīgo darbu, piemēram, blakus esošajā Spānijā. Un rudenī – uz Latviju, uz pāris mēnešiem. Apskatīties, kā tagad ir Latvijā un padzīvoties pie vecākiem. Sen sen nav redzēti.

Un tad, ziemā – atkal jaunais un nezināmais – vēlamies doties strādāt ārpus Latvijas. Kur? Ir jau dažas domas, kur. Bet tas lai paliek vēlākam laikam, kad būsim izlēmuši, kur tieši.

Tāds ir plāns, pagaidām. Tā kā mēs nekur nesteidzamies, tad kaut kas vēl var mainīties. Piemēram, gadās aizkavēties kaut kur Francijā vai Spānijā, darot šo un to. 🙂 Tad redzēs, viss ir iespējams!

 

IMAG3142

 

Advertisements

2 thoughts on “Kur tālāk?

  1. Atpakaļ ziņojums: FRANCIJA: Parīze | Una Baufala

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s