10 iedvesmojoši ceļotāju Instagram profili

Tagad uz brīdi esam ieradušies Latvijā, lai apciemotu vecākus un draugus un nedaudz atpūstos no 11 mēnešus ilgās ceļošanas. Kā daudzi no jums jau zina, 9 mēnešus esam ceļojuši pa Āziju un gandrīz 2 mēnešus esam dzīvojuši Francijā. Tagad, esot Latvijā, domājam par mūsu tālākajiem plāniem.

Daudzus skaistus mirkļus, protams, iemūžinām fotogrāfijās, kuras ielādējam savos Instagram profilos – @Bubuce un @KasparsMisins. Un mums patīk ne tikai uzņemt ceļojumu bildītes, bet arī tās apskatīt. Līdz ar to Instagramā sekojam daudziem citiem ceļotājiem. Šajā rakstā esmu apkopojusi 10 no tiem.

@raskalov ir neparasts ceļotājs no Krievijas. Visur, kur Vitālijs dodas, viņš kāpj dažādās augstās celtnēs – debesskrāpjos, tiltos, baznīcās utt. Un, protams, viņa fotogrāfijas ir tik nepārspējami skaistas, ka Tev aizrausies elpa!

Raskalov

 

@roblutter ir profesionāls fotogrāfs no Lielbritānijas, kurš pameta savu darbu un devās drosmīgā ceļojumā apkārt pasaulei ar velosipēdu. Robs ceļojumu sāka 2011.gadā Lielbritānijā un viņš ceļo viens. Pa šiem trim gadiem Robs izbrauca cauri Francijai, Itālijai, Šveicei, Austrijai, Slovēnijai, Horvātijai, Albānijai, Maķedonijai, Grieķijai, Turcijai, Gruzijai, Azerbaidžānai, Uzbekistānai, Tadžikistānai, Kirgistānai, Ķīnai, Laosai, Taizemei, Malaizijai, Singapūrai un Hokongai. Tagad viņš ir Austrālijā, tālu, tālu prom no sākumpunkta!

thelifecycle.roblutter.com

roblutter

 

@svoimxodom ir pāris no Krievijas. Abi savu dzīvi ir iekārtojuši tā, ka darbus var veikt attālināti. Līdz ar to viņiem ir iespēja regulāri mainīt savu dzīvesvietu un ceļot, kur vien sirds vēlas! Un viņi vēlas dzīvot tropiskās vietās, tālu, tālu no Krievijas ziemu aukstuma! Viņi ir bijuši 19 valstīs, ieskaitot Malaiziju, Taizemi, Indonēziju, Vjetnamu un pat Latviju!

svoimxodom.ru

svoimxodom

 

@thecrazytravel un @ilzezee ir pāris, kas ceļo apkārt pasaulei ar velosipēdiem. Ilze (@ilzezee) ir no Latvijas, un viņas puisis Pablo (@thecrazytravel) ir no Spānijas. Kopā viņi ceļojumu sāka Lielbritānijā, 2014. gada janvārī un, protams, vēl aizvien ir ceļā. Paredzams, ka ceļojums aizņems vairākus gadus. Malači!

lv.thecrazytravel.com

thecrazytravel

 

ilzezee

 

@zeltinaagnese un @janiskalejs – atkal pāris, un atkal – ceļo. Agnese un Jānis arī vēlas apceļot pasauli. Kā viņi saka: “Bez naudas un bez konkrēta plāna”. Viņi stopēja līdz Portugālei, kur viņi strādāja kā brīvprātīgie sērfa nometnē. Tad viņi stopēja līdz Nīderlandei, kur viņi arī kādu laiku strādāja kā brīvprātīgie. Tagad aptuveni 9 mēnešus Agnese un Jānis dzīvo superskaistā valstī – Jaunzēlandē.

pasaulespiedzivojums.lv

zeltinaagnese

 

janiskalejs

 

@izaicinajums – vēl viens latviešu ceļotāju pāris. Pāris pēdējos gadus Pēteris un Dace dzīvoja Kanādā. Savukārt 2014.gada vasarā viņi devās piedzīvojumā ar mašīnu, un plāno braukt caur Ziemeļameriku, Centrālameriku un Dienvidameriku. Viņu moto ir “Stay hungry, stay foolish!”

izaicinajums.com

izaicinajums

 

@berndfink devās ceļojumā uz Malaiziju, Singapūru un Austrāliju, un ceļoja aptuveni 7 mēnešus. Tagad viņš ir atpakaļ dzimtenē Beļģijā un jau plāno nākamo ceļojumu – uz Irānu un Indonēziju.

berndfink

 

@turists ir vēl viens dedzīgs ceļotājs no Latvijas. Lielākoties viņš ceļo pa Eiropu, bet ir apmeklējis arī pāris valstis Āzijā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, kā arī pāris štatus Amerikas Savienotajās Valstīs. Forši!

turists.lv

turists

 

Skaties, iedvesmojies un seko piemēram!

 

Advertisements

2 thoughts on “10 iedvesmojoši ceļotāju Instagram profili

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s