31.decembrī ar atsvaidzinātu somas saturu atgriežamies Āzijā

Oktobra beigas strauji tuvojas, un mēs vēl aizvien esam Nīderlandē. Bet mūsu pēdējā darba diena arī tuvojas. Vēl mēnesis, mūsu laiks šeit beigsies un mēs kāpsim vilcienā uz Ķelni, Vācijā. Tur pavadīsim pāris dienas, satiekot savus draugus. No Ķelnes 28. novembrī lidosim uz Latviju, kur pavadīsim mēnesi.

Eindhovena, Nīderlande

31. decembrī ar atsvaidzinātu somas saturu un gatavi jauniem piedzīvojumiem dosimies uz Rīgas lidostu, no kurienes atkal lidosim uz Indiju. Tas nozīmē, ka Jauno gadu sagaidīsim gaisā. Tādas Jaunā gada svinības mums vēl nav bijušas!

Tie, kas ir lasījuši iepriekšējo rakstu, teiks: “Pag, lidojums uz Indiju taču bija paredzēts 4.janvārī!?” Jā, tā bija gan. Augusta sākumā nopirkām lidojumu ar avio kompāniju Transaero, kas tobrīd bija otra lielākā avio kompānija Krievijā. Tieši tā – bija. Taču tad, kādā oktobra svētdienā, lasām ziņu, ka Transaero ir bankrotējusi. Pasažieri, kam lidojumi ir līdz 15. decembrim, tiks aizvesti ar avio kompānijas Aeroflot palīdzību. Taču tie pasažieri, kam lidojumi ir pēc 15. decembra (tātad, arī mēs), ar savām biļetēm nekur netiks un tiem ir jāpiesakās naudas atgriešanai.

To mēs nekavējoties arī izdarījām un tagad vēl aizvien gaidām, kad nauda tiks atgriezta. Saprotam, ka varētu paiet kāds laiks, kamēr tas notiks.

Indijas satiksme

Kas bijis, tas bijis, nav ko daudz pārdzīvot! Te jāatzīstas, ka Kaspars tam “tika pāri” ātrāk nekā es. Lai gan viņa zaudējums bija krietni lielāks (viņš vēl izmaksāja ceļojumu uz Indiju saviem vecākiem), Kaspars nezaudēja dūšu. Es kādu laiku vēl raucu uzacis un neticībā bubināju un kratīju savu galvu.

Nedēļu vēlāk nopirkām jaunas vienvirziena biļetes uz Indiju, šoreiz ar Finnair. Un šoreiz uz 31. decembri. Domājām, kāpēc gan ne? Būs īpašs Jaunais gads.

Jauns gads, jauni izaicinājumi. 31. decembra pievakare, manuprāt, ir lielisks laiks, lai atkal dotos nezināmajā. Un šoreiz tas nezināmais būs vēl nedaudz savādāks, nezināmāks nekā toreiz, divus gadus atpakaļ, kad pametām Latviju, lai dotos pasaulē.

Šoreiz mēs mēgināsim savus pēdējā gada sapņus pārvērst realitātē. Šobrīd mēs zinām – mēs gribam ceļot. Mēs gribam redzēt vairāk no mūsu skaistās pasaules. Tāpēc darīsim visu, kas nepieciešams, lai to īstenotu dzīvē.

Nu, ko, lai mums izdodas!

Goa Indija

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s