Kāpēc mēs pametām Indiju un devāmies uz Malaiziju?

Es esmu “nedaudz” aizkavējusies ar rakstu rakstīšanu. Pēdējie raksti ir bijuši par Deli un braukšanu pie Agates un te nu es jau esmu prom no Indijas! Pa vidam šiem notikumiem bija ceļošana ar Kaspara vecākiem, Agra, Mumbaja, pusotrs mēnesis Goa… Par to es pastāstīšu vēlāk. Tagad ķeršos pie skaidrošanas, kāpēc tad mēs 8. marta vakarā lidojām prom no Goa.

Pirms doties uz Indiju, mums daudzi jautāja – kāpēc atkal Indija? Jūs toreiz jau tik ilgi ceļojāt pa to. Mūsu atbilde – lai gan mēs esam redzējuši ļoti daudz, tik pat daudz, ja ne trīsdesmit reizes vairāk palika neredzēts.

Bet tagad? Mēs vienkārši dodamies prom pēc nedaudz vairāk kā divu mēnešu būšanas Indijā? Nu, jā.

Pēc mēneša pavadīta Goa mēs sapratām, ka vēl neesam gatavi doties tālāk. Gribējām vēl aktīvi pastrādāt ar mūsu blogu WeAreFromLatvia.com, uzrakstīt vairākus rakstus, iesākt Pinterest lietu, uzlabot lapas dizainu un tā tālāk. Tam bija nepieciešams veltīt garas stundas, tāpēc nolēmām palikt Goa vēl pāris nedēļas.

Ne tikai mēs vēlējāmies strādāt ar blogu, bet arī nebija gana okeāna, peldēšanas un vienkārši – Goa.

Tuvojās 8. marts – tā diena, kad mums ir jāizvācas vai nu jāpagarina dzīvokļa īre.

Cola pludmale Goa

Ilgi un dikti domājām, uz kuru pusi Indijā doties. Tālāk uz Dienvidiem (uz Keralu). Pirms nobāzēties Goa, mēs bijām gribējuši vēlreiz izbraukt pa Keralas backwater’iem (to darījām pirms 2 gadiem) un pabraukāt pa Keralas pludmalēm. Taču laika gaitā vēlēšanās zuda.

Kur tad? Sajutāmies noguruši no Indijas. Domājām, domājām un sapratām, ka ja brauksim kaut kur, tad tas būs ķeksīša pēc… Tad labāk doties prom no Indijas uz laiku un tad atgriezties atpakaļ. Kāpēc vispār jāatgriežas atpakaļ? Jo mums ir nopirkta aviobiļete no Deli uz Nepālu (kopš 2015.gada oktobra obligāts nosacījums, piesakoties vīzai – jābūt avio biļetei prom no Indijas) un vēlreiz gribam satikt Agati. Kalnus ar pie reizes var apskatīt – Agate dzīvo ļoti tuvu kalniem.

Šie divi mēneši Indijā bija forši. Iepazinām Deli gan no labās, gan no sliktās puses. Satikām Karīnu un Hariju. Aizbraucām ciemos pie Agates. Kā arī ceļot ar Kaspara vecākiem bija aizraujoši. Apskatījām Tadžmahalu un Mumbaju, ko izlaidām iepriekšējā reizē. Pusotru mēnesi pavadījām pie okeāna, Goa.

Tagad esam Malaizijas galvaspilsētā Kualalumpurā.

Petronas Towers tuvplans

Mums šī nav pirmā reize šajā valstī. Kāpēc mēs izvēlējāmies braukt uz Malaiziju? Viss ir ļoti vienkārši – mums patīk Malaizija, bijām “noilgojušies”, kā arī gribam satikt sen (un ne tik sen) neredzētus draugus. Viens no tiem ir “Kanādietis-Brits-Amerikānis” Klaivs!

Kualalumpurā plānojam būt vēl nedēļu un tad virzīties uz Malaizijas ziemeļiem. Un tad arī sāksies cilvēku satikšanas maratons.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s